Způsoby dopravy

Osobní odběr v sídle e-shopu
Vyzvednutí zboží v sídle našeho e-shopu je vždy domlouváno individuálně, na konkrétní datum a čas v pracovních dnech, protože zatím nemáme možnost provozovny se stálou pracovní dobou. Při osobním odběru je možné platit pouze v hotovosti, pokud nemáte objednávku již uhrazenu předem - bankovním převodem či platební kartou on-line.

Cena: zdarma 

 

Česká pošta - Balík Do balíkovny
Uložení zásilky na vybrané pobočce České pošty, a to obvykle již následující pracovní den po podání (doba přepravy není u Balíku Do balíkovny garantována). Zásilka je uložena po dobu 7 dnů. K vyzvednutí zásilky není nutné předkládat doklad totožnosti, stačí znát jméno adresáta a heslo, které vám přijde SMS zprávou či e-mailem.

Cena: 55 Kč, při objednávce nad 2000 Kč zdarma

 

Česká pošta - Balík Do ruky
Doručení balíku v rámci celé ČR přímo do rukou adresáta na určenou adresu, a to již následující pracovní den po podání. V případě neúspěšného pokusu o doručení je zásilka uložena po dobu 7 dnů na vaší ukládací poště. 

Cena: 95 Kč, při objednávce nad 2000 Kč zdarma

 

Česká pošta - Balík Na poštu
Uložení zásilky na vybrané pobočce České pošty, a to následující pracovní den po podání. Zásilka je uložena po dobu 7 dnů. 

Cena: 85 Kč, při objednávce nad 2000 Kč zdarma

 

Uloženka - nezávislé výdejní místo
Uložení zásilky na vybrané pobočce Uloženky, a to obvykle následující pracovní den po podání. Ukládací doba je 7 dnů. 

Cena: 55 Kč, při objednávce nad 2000 Kč zdarma

 

DORUČENÍ NA SLOVENSKO:

Slovenská pošta - na adresu

Doručení zásilky v rámci celého Slovenska na určenou adresu. V případe nezastihnutí je zásilka uložena na Vaší poště po dobu 7 dní. Služeb Slovenské pošty využíváme prostřednictvím partnera Uloženka s.r.o., proto bude na zásilce uveden jako odesílatel.

Cena: 145 Kč

 

Pozn.: Na Slovensko zasíláme pouze při úhradě objednávky předem - platební kartou on-line nebo PayPal. Přejete-li si zaslat zboží na dobírku, využijte prosím slovenskou verzi našeho e-shopu, kterou najdete zde: www.turisticke-potreby.sk. Děkujeme za pochopení.

Tato stránka používá cookies. Vice info