Jurek Trip 2.5 Duo

Jurek Trip 2.5 Duo

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Dvouvchodový dvouplášťový kopulovitý stan pro 2-3 osoby, obdélníkového půdorysu podlahy. Vhodný pro všechny druhy turistiky a pro časté užívání. Stan se staví celý najednou.

  • Cena: 7596 Kč s DPH

Dostupnost: Do 3 dnů
Doručíme dne: 16. 11. 2018

Výrobce: JUREK S+R

Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou. Je zavěšen na tropiko z vnitřní strany, z možností oddělení a samostatného postavení. Ve vrcholu vnitřního stanu je větrací otvor krytý síťovinou. Ve vchodech vnitřního stanu jsou moskytiéry, také z jemné síťoviny, pro intenzivní větrání a k ochraně před nepříjemným hmyzem.

Tropiko je zavěšeno na prutech konstrukce pomocí kanálků a ve spodní části je uchyceno za konce prutů. Před vchody vnitřního stanu je protaženo a vytváří předsíně, které umožňují i vaření. Ke kotvení slouží úchyty na hranách a ve středech stran. V horní části jsou dva větrací vikýře.

Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. Tuto mezeru lze podle potřeby upravit povolením nebo přitažením napínacích šňůrek vnitřního stanu.

Stan můžete používat i v zimě, doporučujeme však našití sněhového límce po obvodu tropika. Našití límce lze u výrobce nechat provést i dodatečně.

Spojení prutů konstrukce: standardně svazek pružných nití opředený polyamidovým pláštěm. Volitelně svazek pružných silikonových nití opředený polyamidovým pláštěm. Silikonový svazek je vhodné zvolit při užívání stanu za velmi nízkých teplot (cca -20°C a méně).

Možné barvy tropika

Hmotnost: 4,10 kg
Rozměry sbaleného: 22x42 cm
Konstrukce: Duralové pruty, Ø 9,5 mm
Kolíky: Duralové jehly, Ø 6 mm
Materiál podlahy: PA tkanina s PU nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou z vnější strany
Materiál tropika: PES ripstop tkanina s PU nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou
Materiál vnitřního stanu: PA prodyšná ripstop tkanina s hydrofobní úpravou
Vodní sloupec podlahy: 15 000 mm
Vodní sloupec tropika: 10 000 mm
Výrobce: JUREK S+R s.r.o.
Záruční doba: 36 měsíců

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info