Jurek Dome 3

Jurek Dome 3

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Dvouvchodový dvouplášťový semigeodetický kopulovitý expediční stan pro 3 osoby, s šestiúhelníkovým půdorysem podlahy. Stan má křížení prutů v pěti bodech a je tak vhodný i do velmi extrémních podmínek.

  • Cena: 9288 Kč s DPH

Dostupnost: Do 3 dnů
Doručíme dne: 16. 11. 2018

Výrobce: JUREK S+R

Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou, na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Po stranách jsou větrací stahovatelné rukávky. Vchody jsou, stejně jako ostatní větrací otvory, vybaveny moskytiérou z jemné síťoviny, chránící před nepříjemným hmyzem.

Vnější stan (tropiko) je přetažen přes konstrukci a před velkým vchodem je protažen v trojúhelníkovou apsidu. Ve spodní části je uchycen sponami – trojzubci k uším vnitřního stanu. Po stranách jsou dva kryté větrací rukávy. Ke kotvení slouží šest rukávků na hranách (kotvící šňůry se přes ně zachytí přímo za konstrukci) a tři úchyty uprostřed stran.

Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. Tuto mezeru lze podle potřeby upravit povolením nebo přitažením napínacích šňůrek vnitřního stanu.

Stan můžete používat i v zimě, doporučujeme však našití sněhového límce po obvodu tropika. Našití límce lze u výrobce nechat provést i dodatečně.

Spojení prutů konstrukce: standardně svazek pružných nití opředený polyamidovým pláštěm. Volitelně svazek pružných silikonových nití opředený polyamidovým pláštěm. Silikonový svazek je vhodné zvolit při užívání stanu za velmi nízkých teplot (cca -20°C a méně).

Možné barvy tropika

Hmotnost: 4,25 kg
Rozměry sbaleného: 22x42 cm
Konstrukce: Duralové pruty, Ø 8,5 mm
Kolíky: Duralové jehly, Ø 6 mm
Materiál podlahy: PA tkanina s PU nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou z vnější strany
Materiál tropika: PES ripstop tkanina s PU nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou
Materiál vnitřního stanu: PA prodyšná ripstop tkanina s hydrofobní úpravou
Vodní sloupec podlahy: 15 000 mm
Vodní sloupec tropika: 10 000 mm
Výrobce: JUREK S+R s.r.o.
Záruční doba: 36 měsíců

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info