Jurek Dome 2 P

Jurek Dome 2 P

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Dvouvchodový dvouplášťový samonosný semigeodetický kopulovitý stan pro 2 osoby, s lichoběžníkovým půdorysem podlahy. Stan má trojí křížení prutů a je vhodný i do velmi náročných podmínek.

  • Cena: 8280 Kč s DPH

Dostupnost: Do 3 dnů
Doručíme dne: 22. 11. 2018

Výrobce: JUREK S+R

Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou, na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Vchody jsou vybaveny větracími stahovatelnými rukávky a moskytiérou z jemné síťoviny, chránící před nepříjemným hmyzem.

Vnější stan (tropiko) je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen trojzubými sponami k uším vnitřního stanu. Před vchody do vnitřního stanu je tropiko protaženo a vytváří tak dvě předsíně. Po stranách jsou dva kryté větrací rukávy. Ke kotvení slouží šest rukávků na hranách (kotvící šňůry se přes ně zachytí přímo za konstrukci) a tři úchyty uprostřed větších stran.

Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. Tuto mezeru lze podle potřeby upravit povolením nebo přitažením napínacích šňůrek vnitřního stanu.

Stan můžete používat i v zimě, doporučujeme však našití sněhového límce po obvodu tropika. Našití límce lze u výrobce nechat provést i dodatečně.

Spojení prutů konstrukce: standardně svazek pružných nití opředený polyamidovým pláštěm. Volitelně svazek pružných silikonových nití opředený polyamidovým pláštěm. Silikonový svazek je vhodné zvolit při užívání stanu za velmi nízkých teplot (cca -20°C a méně).

Hmotnost: 3,65 kg
Rozměry sbaleného: 20x42 cm
Konstrukce: Duralové pruty, Ø 8,5 mm
Kolíky: Duralové jehly, Ø 6 mm
Materiál podlahy: PA tkanina s PU nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou z vnější strany
Materiál tropika: PES ripstop tkanina s PU nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou
Materiál vnitřního stanu: PA prodyšná ripstop tkanina s hydrofobní úpravou
Vodní sloupec podlahy: 15 000 mm
Vodní sloupec tropika: 10 000 mm
Výrobce: JUREK S+R s.r.o.
Záruční doba: 36 měsíců

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info