Jurek Dome 2 KM lite

Jurek Dome 2 KM lite

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Odlehčený dvouvchodový dvouplášťový samonosný semigeodetický kopulovitý stan pro 2 osoby, s pětiúhelníkovým půdorysem podlahy. Vhodný i do velmi extrémních podmínek - díky trojímu křížení prutů.

  • Cena: 9396 Kč s DPH

Dostupnost: Do 3 dnů
Doručíme dne: 22. 11. 2018

Výrobce: JUREK S+R

Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou, na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Ve vrchní části po straně je větrací stahovatelný rukávek. Vchody jsou, stejně jako ostatní větrací otvory, vybaveny moskytiérou z jemné síťoviny, chránící před nepříjemným hmyzem.

Vnější stan (tropiko) je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen pomocí plastových spon – trojzubců. Před větším z vchodů je tropiko protaženo a vytváří, na úkor vnitřního stanu, předsíň, která je vhodná i pro vaření. Po stranách jsou dva kryté větrací rukávy. Ke kotvení slouží šest rukávků na hranách (kotvící šňůry se přes ně zachytí přímo za konstrukci) a tři úchyty uprostřed větších stran. Stan je možno kotvit pomocí přiložených šňůr a  kolíků, popř. větších kamenů.

Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která  zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. Tuto mezeru  lze podle potřeby upravit povolením nebo přitažením napínacích šňůrek vnitřního stanu.

Hmotnost: 3,20 kg
Rozměry sbaleného: 20x42 cm
Konstrukce: Duralové pruty, Ø 8,5 mm
Kolíky: Duralové jehly, Ø 6 mm
Materiál podlahy: PA tkanina s PU nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou z vnější strany
Materiál tropika: Velmi hustá odlehčená PA ripstop tkanina, natíraná speciálním japonským PU a silikonem
Materiál vnitřního stanu: PA prodyšná ripstop tkanina s hydrofobní úpravou
Vodní sloupec podlahy: 15 000 mm
Vodní sloupec tropika: 7 000 mm
Výrobce: JUREK S+R s.r.o.
Záruční doba: 36 měsíců

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info