Jurek Atak 3.5 Duo

Jurek Atak 3.5 Duo

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Dvouvchodový dvouplášťový kopulovitý stan pro 3-4 osoby, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro všechny druhy turistiky až do středně náročných podmínek a pro četnější užívání.

  • Cena: 5895 Kč s DPH

Dostupnost: Do 3 dnů
Doručíme dne: 16. 11. 2018

Výrobce: JUREK S+R

Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou, na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Ve vrcholu vnitřního stanu je větrací otvor, krytý jemnou síťovinou. Ve vchodech do vnitřního stanu jsou moskytiéry, rovněž z jemné síťoviny, pro intenzivnější větrání a k ochraně před nepříjemným hmyzem.

Vnější stan (tropiko) je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Před vchody do vnitřního stanu je tropiko protaženo a vytváří dvě malé apsidy, které umožňují uložení věcí (nejsou určeny k vaření). Ke kotvení slouží úchyty na hranách a ve středech stran tropika. V horní části jsou dva větrací vikýře.

Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. Tuto mezeru lze podle potřeby upravit povolením nebo přitažením napínacích šňůrek vnitřního stanu.

Stan můžete používat i v zimě, doporučujeme však našití sněhového límce po obvodu tropika. Našití límce lze u výrobce nechat provést i dodatečně.

Hmotnost: 3,45 kg
Rozměry sbaleného: 20x42 cm
Konstrukce: Duralové pruty, Ø 9,5 mm
Materiál podlahy: PES tkanina s PU nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou
Materiál tropika: PES ripstop tkanina s PU nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou
Materiál vnitřního stanu: PES ripstop prodyšná tkanina s hydrofobní úpravou
Vodní sloupec podlahy: 10 000 mm
Vodní sloupec tropika: 5 000 mm
Výrobce: JUREK S+R s.r.o.
Záruční doba: 30 měsíců

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info