Jurek Grand 8

Jurek Grand 8

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Dvouplášťový čtyřprutý tunelový rodinný stan, určený ke kempování a pobytu v přírodě až do středně náročných podmínek. Stan má dvě ložnice pro celkem 8 dospělých osob. Každou ložnici lze ještě rozdělit textilní plentou na 2 menší.

  • Cena: 14391 Kč s DPH

Dostupnost: Do 3 dnů
Doručíme dne: 20. 11. 2018

Výrobce: JUREK S+R

Vnitřní stan (ložnice) je pevně spojen s podlahou. Pomocí   olivek je zavěšen z vnitřní strany vnějšího stanu (tropika). Vchody jsou, stejně jako větrací okna, vybaveny moskytiérou z jemné síťoviny  chránící  před nepříjemným hmyzem.

Vnější stan (tropiko) je zavěšen  na prutech  konstrukce pomocí rukávků a ve spodní části je uchycen za  konce prutů.  Uprostřed mezi ložnicemi je velká předsíň, vhodná pro  posezení apod. Vchod do stanu lze dostatečně rozepnout a z čelního vchodu lze vytvořit pomocí vzpěr přístřešek proti slunci i mírnému dešti. Ke kotvení slouží úchyty uprostřed stran, na rukávech a na okraji tropika. Na bocích jsou větrací vikýře.

Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování.

Balení obsahuje: vnitřní stan a tropiko, 44 ks ocelových stanových kolíků, 2 ks krátkých zlatých duralových prutů (Ø 10,2 mm, délka 540,4 cm), 2 ks dlouhých stříbrných duralových prutů (Ø 10,2 mm, délka 582,5 cm), 2 ks železných vzpěr pro postavení přístřešku (160 cm), 12 ks dlouhých kotvicích šňůr (3 m), 8 ks krátkých kotvicích šňůr (2 m), obal na stan, konstrukci a kolíky, opravnou sadu (samolepící záplata a 12 cm duralová trubka).

Hmotnost: 14,5 kg
Rozměry sbaleného: 36x75 cm
Konstrukce: Duralové pruty 7001-T6, Ø 10,2 mm
Materiál podlahy: PES tkanina s PU nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou
Materiál tropika: PES tkanina s PU nepropustnými nátěry
Materiál vnitřního stanu: PES prodyšná tkanina s hydrofobní úpravou
Vodní sloupec podlahy: 10 000 mm
Vodní sloupec tropika: 3 000 mm
Výrobce: JUREK S+R s.r.o.
Záruční doba: 24 měsíců

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info