Jurek Bighall 6

Jurek Bighall 6

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Dvouplášťový pětiprutý tunelový rodinný stan, určený ke kempování a pobytu v přírodě až do středně náročných podmínek. Stan má dvě ložnice - jednu pro 4 dospělé osoby a jednu pro 2 dospělé osoby.

  • Cena: 17082 Kč s DPH

Dostupnost: Do 3 dnů
Doručíme dne: 22. 11. 2018

Výrobce: JUREK S+R

Vnitřní stan (ložnice) je pevně spojen s podlahou. Pomocí olivek je zavěšen z vnitřní strany tropika. Vchod je, stejně jako větrací okna, vybaven moskytiérou z jemné síťoviny chránící před nepříjemným hmyzem.

Vnější stan (tropiko) je zavěšen na prutech konstrukce pomocí rukávků a ve spodní části je uchycen trny do konců prutů. Před vchodem do ložnice je velká předsíň, vhodná pro posezení apod. Vchody lze dostatečně rozepnout a z čelního vchodu lze, pomocí přiložených vzpěr, vytvořit přístřešek proti slunci i mírnému dešti. Ke kotvení stanu slouží úchyty na hranách. Na zadním dílu jsou větrací vikýře. Stan se staví celý najednou.

Balení obsahuje: vnitřní stan a tropiko, 34 ks stanových kolíků, 5 ks zlatých duralových prutů (Ø 10,2 mm, délka: 623 cm), 2 ks železných vzpěr pro postavení přístřešku (160 cm), 6 ks dlouhých kotvicích šňůr (3 m), 12 ks krátkých kotvicích šňůr (2,5 m), 10 ks spojovacích šňůr, obal na stan, konstrukci a kolíky, opravnou sadu (samolepící záplata a 12 cm duralová trubka).

Hmotnost: 15 kg
Rozměry sbaleného: 38x65 cm
Konstrukce: Duralové pruty 7001-T6, Ø 10,2 mm
Materiál podlahy: PES tkanina s PU nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou
Materiál tropika: PES tkanina s PU nepropustnými nátěry
Materiál vnitřního stanu: PES prodyšná tkanina s hydrofobní úpravou
Vodní sloupec podlahy: 10 000 mm
Vodní sloupec tropika: 3 000 mm
Výrobce: JUREK S+R s.r.o.
Záruční doba: 24 měsíců

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info