Var Závětří alias stabilizátor

Var Závětří alias stabilizátor

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Závětří plamene nebo stabilizátor soustavy plynová kartuše VAR + vařič VAR 2.

  • Cena: 99 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: VAR

Důležitým doplňkem vařiče je odnímatelné závětří, které je vyřešeno tak, aby mohlo v opačné poloze posloužit jako stabilizační podložka soustavy kartuše-vařič. V praxi, obzvláště za větrného počasí, dochází ke značné úspoře paliva, a to až o 25%! Závětří opravdu účinně chrání plamen před poryvy větru a velká reflexní plocha odráží veškeré teplo spalných plynů pod varnou nádobu.

Nasazení a sejmutí doplňku je velmi jednoduché, skladnost vařiče zůstává zachována a hmotnost závětří z hlediska uspořeného paliva je zanedbatelná. Závětří je perfektně kompatibilní s třídílnou jídelní soupravou, kterou známe pod označením „ešus", nezabírá tedy prakticky žádný prostor ve vztahu k váze uspořeného paliva. Závětří je možno používat i s menší nádobou z kempinkových sad jako je Makalu, Everest, Al-inox, Titanová souprava.

Velikou výhodou je též velice snadná „montáž a demontáž" závětří, tím zůstává zachována skladnost samotného vařiče.

Funkce stabilizátor či stativ bomby: velmi jednoduchým způsobem se kartuše s vařičem upne na opačnou stranu závětří, odolnost proti převrhnutí se posílí nevýslovně - komu se dovařená polévka v okamžiku před vytouženou konzumací zvrhla do trávy, ví o čem je řeč.

Výrobce: ALB forming spol. s r.o.
Země původu: Česká republika

Nový komentář

* (Povinné)

Související produkty

Tato stránka používá cookies. Vice info