Jurek Pláštěnka Duo UL

Jurek Pláštěnka Duo UL

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Ultralehké pončo jednoduchého obdélníkového střihu s kapucí a s kšiltem. Tato pláštěnka je vhodná i pro chůzi s menším batohem (cca do 40 l).

  • Cena: 1152 Kč s DPH

Dostupnost: Do 3 dnů
Doručíme dne: 25. 10. 2018

Výrobce: JUREK S+R

Pomocí příslušenství DUO / TRIO lze z tohoto ponča vytvořit jednoduchý přístřešek proti dešti pro spaní ve volné přírodě. Trojúhelníčky pro uchycení šňůrek jsou umístěny v rozích i v polovině delších stran (tedy v oblasti ramenou) a je jich celkem 6 ks.

Díky ultralehké (UL) tkanině bylo dosaženo snížení hmotnosti pláštěnky o téměř 1/3. Toto nebylo na úkor nepropustnosti (přes 10 000 mm) a i pevnost v dalším trhání je stejná jako u standardní varianty. Ale pevnost materiálu v tahu ("počáteční" pevnost) je nižší a také životnost pláštěnky - při stejném zacházení, údržbě, používání a skladování - je odhadem na cca 2/3 životnosti standardního materiálu.

Použitý materiál: Velmi hustý polyamid ripstop, natíraný speciálním japonským polyuretanem a silikonem. Polyuretan zlepšuje rozměrovou stálost polyamidu, silikonová úprava zase odolnost proti UV záření. Gramáž: 46 g/m².

Tabulka velikostí

 

Hmotnost: 250-320 g
Materiál: 100% polyamid ripstop
Vodní sloupec: 10 000 mm
Záruční doba: 24 měsíců

Nový komentář

* (Povinné)

Související produkty

Tato stránka používá cookies. Vice info